jesteś w:   Strona Główna   »   Misja

Misja

„Z produktami Robelit bezpiecznie” – to nie tylko hasło, to codzienna praca, dzięki której marka Robelit jest ugruntowana i rozpoznawalna na rynku. Klienci identyfikują ją z materiałami, które oferujemy. Bywa, iż niezależnie od rodzaju surowca zastosowanego w produktach – płytach i ich charakterystyki, klienci chcą kupić „kawałek Robelitu”.

Mamy dobre stosunki z dostawcami i odbiorcami, oparte na wzajemnym zaufaniu i lojalności. Historia współpracy z naszymi partnerami datuje się od kilku do kilkudziesięciu lat, zasady współpracy dopełniają umowy handlowe. Jakość produktów i serwis utrzymywany jest na wysokim poziomie, co zapewnia komfort działania i „bezpieczeństwo” naszym klientom.

Promujemy nasze produkty pod hasłem „Z produktami Robelit bezpiecznie!” zarówno z uwagi na ich właściwości, jak i na zgodność ich stosowania z polskimi przepisami.

Naszym celem jest, by nasza spółka ROBELIT mogła stale cieszyć się opinią:
» dostawcy szerokiej gamy produktów, aktualizowanej zgodnie z potrzebami klientów,
» wiodącego dystrybutora materiałów wykończeniowych dla budownictwa z tworzyw sztucznych na rynku polskim i zagranicznym,
» dostawcy wspierającego w doborze asortymentu, oferującego ujednolicony sposób prezentacji, sprzedaży, dzięki zaopatrywaniu klientów w stojaki ekspozycyjne.

Wspieramy naszych partnerów poprzez:
» przeprowadzenie szkoleń dla sprzedawców naszych klientów,
» okresowe wizyty w punktach sprzedaży,
» pomoc w działaniach promocyjnych.

Dbałość o konsumenta traktujemy jako filozofię firmy, z której wynika dążenie do zaspokajania potrzeb, życzeń i oczekiwań klientów.

 

 

Language